نمایندگی یخچال بکو در مشهد | خدمات مرکزی

5/5

بردیران الکترونیک مرکز خدمات سرویس و تعمیر نمایندگی یخچال بکو در مشهد می باشد. با تماس با شماره های زیر و اعلام خرابی یخچال تا پایان تعمیرات آن همراه شما هستیم.

با استفاده از واتساپ در هر ساعت از شبانه روز می توانید عیب و ایراد یخچال بکو خود را ارسال نموده و از خدمات مشاوره رایگان گروه پشتیبانی تعمیر یخچال بکو بردیران در مشهد، بهره مند شوید. جهت دریافت خدمات حضوری در کمترین زمان ممکن تماس بگیرید. این مرکز دارای واحد تخصصی تعمیرات برد الکترونیک یخچال بکو با ضمانت کتبی حداقل 180 روزه می باشد.

درباره ما (بردیران الکترونیک)

به دنبال خلق بهترین تجربه مشتری مداری در زمینه تعمیرات لوازم خانگی شما هستیم.

بردیران الکترونیک با کسب مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی و الکترونیک به شماره صنفی 0466861 در تمام مناطق مشهد ارائه دهنده خدمات تعمیر می باشد. آدرس شرکت سیدرضی 28 پلاک 10. تمامی خدمات و قطعات این مجموعه دارای ضمانت نامه کتبی و رسمی حداقل 6 ماه با مهر شرکت می باشد.

نمایندگی یخچال بکو در مشهد ارائه دهنده بهترین خدمات (حرفه‏ ای، منصفانه، صادقانه)

بردیران ارائه دهنده تمامی خدمات پس از فروش و سرویس یخچال بکو در مشهد می باشد. این خدمات را در ایران با نام نمایندگی یخچال بکو می شناسیم. تعمیرات تمامی یخچال های بکو در مشهد را از ما بخواهید. در هر منطقه از شهر مشهد و حتی حومه شامل طرقبه و شاندیز تکنسین های بردیران همراه و در کنار شما بابت تعمیر یخچال بکو در محل می باشند.

نمایندگی یخچال بکو در مشهد

عیب یابی و تعمیرات یخچال و ساید بای ساید بکو خود در شهر مشهد را با خیال راحت به ما بسپارید.

شماره های تماس
همراه
9579 200 0915
ثابت
0447 3658 051

چرا بردیران الکترونیک را برای خدمات تعمیر یخچال بکو در مشهد انتخاب کنیم؟

مشاوره و عیب یابی تلفنی رایگان و آگاهی کامل از فرایند تعمیر (عیب یابی از راه دور!)

کارشناسان بردیران متخصص تعمیر یخچال بکو در مشهد آماده پاسخ گویی به صورت تلفنی و یا آنلاین برای رفع عیب یخچال شما می باشند تا در مرحله اول در صورت مشکل جزئی دستگاه اقدام به رفع عیب آن نمایید. در صورت نیاز به حضور تکنسین برای تعمیرات بکو بعد ثبت پذیرش در کمتر از یک روز متخصصین ما بعد هماهنگی با شما آماده حضور و عیب یابی در محل می باشند. با توجه به تجربه بالای پرسنل بردیران با اعلام عیب دستگاه خود می توانید به صورت کامل از جزئیات روند تعمیر یخچال از قیمت تا مدت زمان و نحوه ی تعمیر و سایر موارد به صورت کامل آگاه شوید.

تیمی متشکل از تکنسین های متعهد، باتجربه و کارشناسان الکترونیک (تخصص همراه با تعهد)

همواره سعی ما بر این بوده است با بهره گیری از تعمیرکاران متخصص و همچنین متعهد تجربه ی موفق و خوشایندی بابت تعمیرات یخچال ساید بای ساید بکو شما رقم بزنیم. تمامی سرویس کاران بکو این واحد با شرکت مستمر و منظم در کلاس های آموزشی تخصصی مجموعه بردیران آماده تعمیرات تمامی مدل های یخچال ساید بای ساید بکو در مشهد می باشند.

این برند با کسب مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی و الکترونیک به شماره صنفی 0466861 در تمام مناطق شهر مشهد فعالیت می نماید.

پاسخ گویی شفاف و دقیق مراحل تعمیر (مشتری مداری واقعی از گفتار تا عمل!)

قطعا یکی از دغدغه ی مشتریان بعد خرابی یخچال ساید بای ساید بکو این می باشد که حدود هزینه و مدت زمان تعمیرات به چه صورتی می باشد؟ و یا این که یخچال ارزش تعمیرات دارد؟ بله، پاسخ دقیق تر خود را با اعلام نوع دستگاه می توانید به صورت تلفنی از کارشناسان ما دریافت کنید. اعتقاد داریم از مسلم ترین حقوق مشتری قبل سفارش تعمیرات آگاهی کامل و شفاف از قیمت و شرایط دقیق تعمیر می باشد تا در حین انجام کار در عمل انجام شده قرار نگیرند. تمامی موارد شامل قیمت ، مدت زمان ، نحوه ی تعمیرات و گارانتی خدمات انجام شده به صورت شفاف به شما اعلام شده و از ابتدا سفارش تعمیر تا پایان تعمیرات بر عهد و قول قرار و صحبت اولیه خود با شما هستیم.

تعمیرات برد به صورت مستقیم و بدون واسطه (کاهش قیمت ها، افزایش سرعت و تضمین کیفیت)

اگر برد یخچال ساید بای ساید بکو شما آسیب دیده باشد تمامی تعمیرات آن به صورت کاملا تخصصی در واحد تعمیرات برد این مرکز به سرپرستی کارشناس الکترونیک انجام می پذیرد. با توجه به تجربه چندین سال و تعمیرات برد یخچال ساید بای ساید بکو سفارش مشتریان و همکاران و سایر نمایندگی های منتخب بکو در سرتاسر ایران و نه تنها در مشهد. و استفاده از قطعات اورجینال به شما به طور قطع و یقین تضمین می دهیم برد تعمیر شده در مجموعه بردیران به مانند بردی نو و آکبند برای شما قابل استفاده خواهد بود.

هزینه های منصفانه و مشخص

تمامی قیمت ها مشخص و مقطوع بوده و از ابتدای عیب یابی و تا انتهای تعمیرات ثابت می باشد. باور ما بر این است قبل انجام کار مشتری باید از تمام ابعاد کار به صورت کامل آگاه باشد و این آگاهی فقط با تجربه و تخصص بالای پرسنل بردیران برای مشتری قابل بیان می باشد. هزینه ی خدمات بعد پایان کار و رضایت کامل شما از نحوه ی تعمیرات دریافت خواهد شد.

تامین و تضمین اصالت قطعات مورد استفاده ، ارائه فاکتور و گارانتی کتبی خدمات

تمامی قطعات مورد استفاده در بردیران الکترونیک اصلی و فابریک شرکتی بوده و بدون هیچ قید و شرطی دارای گارانتی معتبر و کتبی می باشند. مدیریت بردیران به سبب اطمینان از عملکرد کارشناسان خود و قطعات مصرفی و همچنین نحوه ی تعمیرات برد بکو، تمامی عملیات اجرا شده به دست کادر فنی خویش را گارانتی می نماید. و به شما همشهریان مشهدی این اطمینان را می‌دهد که خدمات ارائه شده از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار باشند.

امانت داری مجموعه بردیران الکترونیک

بردهای الکترونیک و سایر قطعاتی که به صورت امانت بابت تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو شما به مجموعه آورده می شود دارای کد یکتا بوده و بدون هیچ نگرانی برای شما تضمین می کنیم در حفظ و نگه داری لوازم شما تا تعمیرات نهایی کوشا باشیم. رعایت موارد اصولی در هنگام جابه جایی و تعمیرات از اصول مهمی می باشد که در امانت داری لوازم مشتریان خود همواره نظر و تاکید داریم تا کمترین ایراد ظاهری و یا فنی برای لوازم شما ایجاد نشود.

تعمیر یخچال بکو در مشهد

هر روز ساعت 7 الی 23 پاسخ‌گوی شما هستیم.

09152009579

جهت درخواست مشاوره و یا پشتیبانی

تماس با نمایندگی تعمیر یخچال بکو در مشهد

برند بکو یکی از بهترین برندهای اروپایی که به سفارش کشور ترکیه ساخته می شود.

مدیریت بردیران الکترونیک

تعمیر یخچال بکو در مشهد

تخصصی ترین مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو مشهد و تعمیرات بردهای الکترونیک
 • تست و عیب یابی برد الکترونیک یخچال در منزل
 • تعمیر بردهای الکترونیک با گارانتی کتبی حداقل شش ماه بدون قید و شرط
 • استفاده از قطعات اصلی، با کیفیت و تضمین خدمات
بردیران الکترونیک

با بیش از ده سال ارائه تخصصی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بکو مشهد همراه شما هستیم

در هنگام تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو و همچنین تعمیرات برد آن با دقت و ظرافت خاصی سعی بر این داریم که کمترین تغییرات متوجه دستگاه شده و تا حد امکان دستگاه و برد را به مانند شرایط اولیه و در بهترین حالت ممکن تحویل دهیم. و با اطمینان خاطر بعد از تعمیرات یخچال ساید بای ساید بکو خود از آن استفاده کرده و بی نیاز از خرید دستگاه جدید باشید.

شرایط استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بکو مشهد

در صورتی که یخچال ساید بای ساید بکو شما دارای برگه ی گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن اعتبار داشته باشد. می توانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی یخچال ساید بای ساید بکو در مشهد در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید. کارشناسان فنی آموزش دیده ما در نهایت دقت و با صبر و حوصله آماده پاسخ گویی سوالات شما در رابطه با خدمات نمایندگی یخچال ساید بای ساید بکو مشهد می باشند. تا بهترین و کوتاه ترین راه حل برای تعمیر و یا سرویس یخچال ساید بای ساید بکو خود را به دست آورید.

ارائه خدمات با کیفیت و با ضمانت به مشتریانمان حاصل بیش از ده سال کار و تجربه تخصصی در بالاترین سطح در ایران می باشد. تیمی جوان، متعهد، تحصیل کرده و به همراه کارشناسان تخصصی تعمیرات بردهای الکترونیک ارائه دهنده بهترین خدمات نمایندگی یخچال ساید بای ساید بکو مشهد می باشند.

سوالات متداول شما در رابطه با تعمیرات یخچال بکو در مشهد

پاسخ به این سوال ساده نیست با توجه به تنوع و ایرادات مختلفی که پیش می آید، با تماس با شماره های پشتیبانی مندرج در سایت و اعلام عیب و نوع یخچال پاسخ خود را به صورت کامل دریافت نمایید.

با تماس با شماره های مندرج در سایت و ثبت پذیرش تعمیرات و یا همچنین ارسال اطلاعات از طریق واتساپ می توانید با ما در ارتباط باشید. و درخواست تعمیر یخچال خود را ثبت کنید.

در این مرکز تمامی مدل های یخچال تمام اتوماتیک درب از جلو تعمیر می شود.

ما خیلی از برندها و بردهای الکترونیک مشتریان و همکاران رو تعمیر می کنیم، جهت مشاهده آخرین نمونه سفارشات تعمیر و آموزش های فنی متنوع از کانال تلگرام بردیران دیدن فرمایید.

بردیران الکترونیک

ایرادات متداول یخچال ساید بای ساید بکو و عیب یابی

در صورتی که دانش لازم و تجربه ی کافی در خصوص عیب یابی یخچال ندارید پیشنهاد می کنیم با کارشناسان ما تماس بگیرید و از کمک افراد متخصص بهره مند شوید. همچنین رعایت اصول ایمنی در هنگام تعمیر الزامی می باشد. در ادامه به بررسی ایرادات یخچال ساید بای ساید بکو و رفع عیب آن می پردازیم.

خاموش شدن نمایشگر و برد الکترونیک

یکی از ایرادات رایج یخچال ساید بای ساید بکو خاموش شدن آن می باشد که قبل تعمیر باید از دلیل آن مطلع شد و رفع عیب کرد و سپس اقدام به تعمیر برد الکترونیک دستگاه نمود.

عدم دیفراست یا برفک زدایی و برفک زدن اواپراتور

به دلیل خرابی سنسوری که وظیفه سنجش دمای محیط قسمت یخچال را دارد، این ارور ظاهر می شود. تست آن به وسیله مولتی متر و تست اهمی امکان پدیر می باشد.

عدم روشن شدن کمپرسور خطی یا اینورتر یخچال ساید بای ساید بکو و عدم سرمایش دستگاه

نحوه تست و عیب یابی برد اینورتر و کمپرسور خطی بکو که معمولا دارای ضمانت 10 سال می باشد. بسیار تخصصی و مستلزم تجهیزات و تجربه خاص خود می باشد شروع دردسر بزرگ تازه بعد از عیب یابی می باشد. چرا که برد اینورتر و کمپرسور بکو بسیار کم یاب و یا پر هزینه می باشد و همچنین ممکن است مدت زمان زیادی منتظر تامین قطعه بمانید. اما خبر خوب این است که ما این مشکل را در کمتر از نصف روز حل کرده ایم. 

ارور

توضیح ارور

سایر خدمات تعمیر تحت پوشش این مرکز

پیشنهاداتی برای افزایش بازده یخچال فریزر بکو و ماندگاری مواد غذایی

 • از گذاشتن مواد غذایی داغ داخل یخچال و ساید جدا خودداری فرمایید.
 • بهترین دمای توصیه شده یخچال 3 یا 4 درجه سانتی گراد و فریزر منفی 18 درجه سانتی گراد می باشد.
 • حداقل سالی یکبار قسمت موتور یا همان کمپرسور و کندانسور یخچال سرویس شود.
 • بهتر است درب یخچال و فریزر را به مدت طولانی باز نگذارید.
 • در صورتی که با پیغام خطا بر روی نمایشگر مواجهه شدید حتما با تلفن خدمات پس از فروش مندرج در سایت تماس بگیرید.

هنوز پاسخ خود را دریافت نکردید ، سوالتون رو در قسمت نظرات بپرسید و جواب خود را از کارشناسان ما بگیرید.

این پست دارای 10 نظر است

 1. قربانی

  سلام،وقت بخیر،تو قطعی برق یخچالم سرمایش نداشت،یه تعمیرکار ساید اومد وقطعه راه انداز موتور عوض کرد،الان باز چندبار برق قطع شد یخچال یه صوت خیلی بلند تولید میکنه که مجبور میشم فقط خاموش کنم ،بعد روشن میکنم درست میشه،مشکل از کجاس؟؟

  1. مهندس چناری

   سلام احتمال خرابی موتور زیاد هست و نتیجه ی نهایی بعد بازدید ساید شما مشخص خواهد شد.

 2. محمدی

  سلام قسمت فریزر بعد از صدایی شبیه دلر خاموش شد قسمت یخچال روشنه علت چیه؟ و هزینه تعمیر چقدر میشه؟

  1. مهندس چناری

   سلام احتمال قسمت فریزر پشت قاب برفک و یا یخ ایجاد شده که سبب گیر کردن پروانه فن و ایجاد این صدا شده است.

 3. امید

  سلام
  لولای بالایی درب یخچال ساید بکوو دودر درین در از کجا تهییه کنم

  1. مهندس چناری

   سلام با شماره 09152008228 تماس بگیرید.

 4. قمری

  سلام.یخ ساز ساید بکو مدل134620xمن چند روزی یخ سازی نمیکند لطفا راهنمایی فرمائید.متشکر

  1. مهندس چناری

   سلام ابتدا باید چک کنید و از سرمای فریزر مطمئن شوید در صورتی که سرمای فریزر کم شده باشد اولین نشانه عدم یخسازی می باشد در صورتی که سرما فریزر مشکلی ندارد باید یخساز ریست شود برای اطلاع از نحوه ی ریست یخساز با شماره 09152008228 تماس بگیرید.

 5. نازنین نیازمند

  سلام من یک یخچال بکو مدلGN 162423zE دارم امروز برق یک لحظه قطع شد و بعد از وصل شدن برق تنظیمات درجه یخچال به جای ۱۸-و۴ بر روی ۰ و ۳۹ تنظیم شده و حتی وقتی دستی میخوام تنظیمش کنم درجه فریزر کمتر از ۱۲-و دمای یخچال کمتر از ۳۳ نمی شود باید چکار کنم .با تشکر

  1. مهندس چناری

   سلام دوشاخه ساید خود را به مدت 5 دقیقه از برق خارج کنید و مجدد به برق بزنید مشکل حل خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید