تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد | خدمات مرکزی

5/5

بردیران الکترونیک مرکز خدمات سرویس و تعمیر لباسشویی در مشهد می باشد. با تماس با شماره های زیر و اعلام خرابی لباسشویی تا پایان تعمیرات آن همراه شما هستیم.

با استفاده از واتساپ در هر ساعت از شبانه روز می توانید عیب و ایراد لباسشویی خود را ارسال نمایید؛ و از خدمات مشاوره رایگان گروه پشتیبانی تعمیر ماشین لباسشویی بردیران در مشهد، بهره مند شوید. جهت دریافت خدمات حضوری در کمترین زمان ممکن تماس بگیرید. این مرکز دارای واحد تخصصی تعمیرات برد الکترونیک لباسشویی با ضمانت کتبی حداقل 180 روزه می باشد.

درباره ما (بردیران الکترونیک)

به دنبال خلق بهترین تجربه مشتری مداری در زمینه تعمیرات لوازم خانگی شما هستیم.

بردیران الکترونیک با کسب مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی و الکترونیک به شماره صنفی 0466861 در تمام مناطق مشهد ارائه دهنده خدمات تعمیر می باشد. آدرس شرکت سیدرضی 28 پلاک 10. تمامی خدمات و قطعات این مجموعه دارای ضمانت نامه کتبی و رسمی حداقل 6 ماه می باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد با ارائه بهترین خدمات (حرفه‏ ای، منصفانه، صادقانه)

با بیش از ده سال تجربه تخصصی در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد و تعمیرات بردهای الکترونیک آن در سرتاسر ایران کمتر عیبی برای کارشناسان این مرکز ناشناخته است. رفع عیب و تعمیرات لباسشویی این برند اصیل کره ای نیاز به متخصصین باتجربه برای جلوگیری از اعمال هزینه های ناخواسته و همچنین عیب یابی تضمینی دارد. تمامی این خدمات در این مجموعه انجام می پذیرد.

نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در مشهد

عیب یابی و تعمیرات لباسشویی خود در شهر مشهد را با خیال راحت به ما بسپارید.

شماره های تماس
همراه
9593 200 0915
ثابت
2084 3655 051

چرا بردیران الکترونیک را برای خدمات تعمیر لباسشویی در مشهد انتخاب کنیم؟

چه تفاوت هایی بین مراکز تعمیر لباسشویی در مشهد با نمایندگی لباسشویی در مشهد می باشد؟

به طور حتم شما برای تعمیر و سرویس لباسشویی خود می توانید از خدمات هر دو گروه یعنی هم افرادی که تحت عنوان تعمیر لباسشویی در مشهد ارائه خدمات دارند و هم از خدمات نمایندگی لباسشویی در مشهد بهره مند شوید. اما استفاده از خدمات تعمیر نمایندگی لباسشویی مشهد به شما تضمین ارائه خدمات در بالاترین سطح و کیفیت ممکن یک نمایندگی مجاز و یا رسمی، که تعمیرات تنها زیرمجموعه ای از خدمات آن می باشد را می دهد. اصالت خدمات و تضمین قطعات مورد استفاده در نمایندگی لباسشویی مشهد به همراه کارشناسان زبده و پیگیری های مجموعه بعد تعمیرات لباسشویی  به شما این اطمینان خاطر را می دهد که برای تعمیر لباسشویی خود با خیال راحت اقدام کنید. افرادی که صرفا تعمیرکار لباسشویی می باشند ممکن است بسیار ماهر و مسلط باشند و یا در بسیاری موارد با آزمون و خطا اقدام به تعمیرات کنند که این امر باعث خسارات مالی و زمانی به شما و لباسشویی خواهد شد. اما وقتی شما از طریق نمایندگی اقدام می کنید این اطمینان خاطر را دارید که بهترین و تخصصی ترین متخصص نمایندگی به منظور تعمیر لباسشویی شما روانه منزل شما خواهد شد. با این حال تصمیم نهایی با شماست. قطعا عاقلانه ترین راه سپردن لباسشویی خود به متخصصانی هست که با تجربه بالای خود کاملا به لباسشویی و عیوب آن اشراف داشته باشند. و قبل مراجعه به منزل شما می دانند مشکل از کجا بوده و چه قطعات و ابزارهایی به همراه خود داشته باشند تا در سریع ترین زمان به بهترین شکل ممکن تعمیرات را انجام دهند.

مشاوره و عیب یابی تلفنی رایگان و آگاهی کامل از فرایند تعمیر (عیب یابی از راه دور!)

کارشناسان بردیران متخصص در امر تعمیرات لباسشویی در مشهد آماده پاسخ گویی به صورت تلفنی و یا آنلاین برای رفع عیب لباسشویی شما می باشند. تا در مرحله اول در صورت مشکل جزئی دستگاه اقدام به رفع عیب آن نمایید. در صورت نیاز به حضور تکنسین برای تعمیرات بعد ثبت پذیرش در کمتر از یک روز متخصصین مجموعه بعد هماهنگی با شما برای حضور و عیب یابی در محل شما حاظر هستند. با توجه به تجربه بالای پرسنل بردیران با اعلام عیب دستگاه خود می توانید به صورت کامل از جزئیات روند تعمیر لباسشویی شامل: قیمت، مدت زمان، نحوه تعمیر و سایر موارد به صورت کامل آگاه شوید.

تیمی متشکل از تکنسین های متعهد، باتجربه و کارشناسان الکترونیک (تخصص همراه با تعهد)

همواره سعی ما بر این بوده است با بهره گیری از تعمیرکاران متخصص و همچنین متعهد تجربه موفق و خوشایندی بابت تعمیرات لباسشویی شما رقم بزنیم. تمامی سرویس کاران این واحد با شرکت مستمر و منظم در کلاس های آموزشی تخصصی مجموعه بردیران آماده تعمیرات تمامی مدل های لباسشویی در مشهد می باشند.

این برند با کسب مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی و الکترونیک به شماره صنفی 0466861 در تمام مناطق شهر مشهد فعالیت می نماید.

پاسخ گویی شفاف و دقیق مراحل تعمیر (مشتری مداری واقعی از گفتار تا عمل!)

قطعا یکی از دغدغه مشتریان بعد خرابی لباسشویی این می باشد که حدود هزینه و مدت زمان تعمیرات به چه صورتی می باشد؟ و یا این که لباسشویی ارزش تعمیرات دارد؟ بله، پاسخ دقیق تر خود را با اعلام نوع دستگاه می توانید به صورت تلفنی از کارشناسان ما دریافت کنید. اعتقاد داریم از مسلم ترین حقوق مشتری قبل سفارش تعمیرات آگاهی کامل و شفاف از قیمت و شرایط دقیق تعمیر می باشد تا در حین انجام کار در عمل انجام شده قرار نگیرند. تمامی موارد شامل قیمت، مدت زمان، نحوه تعمیرات و گارانتی خدمات انجام شده به صورت شفاف به شما اعلام شده و از ابتدا سفارش تعمیر تا پایان تعمیرات بر عهد و قول قرار و صحبت اولیه خود با شما هستیم.

تعمیرات برد به صورت مستقیم و بدون واسطه (کاهش قیمت ها، افزایش سرعت و تضمین کیفیت)

در صورت خرابی برد لباسشویی شما تمامی تعمیرات آن به صورت کاملا تخصصی در واحد تعمیرات برد این مرکز، به سرپرستی کارشناس الکترونیک انجام می پذیرد. این مجموعه دارای بیش از یک دهه تجربه تخصصی در حوزه تعمیرات برد لباسشویی و ارائه خدمات به مشتریان، همکاران و سایر نمایندگی های منتخب در سرتاسر ایران و مشهد می باشد. با استفاده از قطعات اورجینال به شما به طور قطع و یقین تضمین می دهیم برد تعمیر شده در مجموعه بردیران به مانند بردی نو و آکبند برای شما قابل استفاده خواهد بود.

هزینه های منصفانه و مشخص

تمامی قیمت ها مشخص و مقطوع بوده و از ابتدای عیب یابی  تا انتهای تعمیرات ثابت می باشد. باور ما بر این است قبل انجام کار مشتری باید از تمام ابعاد کار به صورت کامل آگاه باشد و این آگاهی فقط با تجربه و تخصص بالای پرسنل بردیران برای مشتری قابل بیان می باشد. هزینه خدمات بعد پایان کار و رضایت کامل شما از نحوه تعمیرات دریافت خواهد شد.

تأمین و تضمین اصالت قطعات مورد استفاده، ارائه فاکتور و گارانتی کتبی خدمات

تمامی قطعات مورد استفاده در بردیران الکترونیک اصلی و فابریک شرکتی بوده و بدون هیچ قید و شرطی دارای گارانتی معتبر و کتبی می باشند. مدیریت بردیران به سبب اطمینان از عملکرد کارشناسان خود و قطعات مصرفی و همچنین نحوه تعمیرات برد، تمامی عملیات اجرا شده به دست کادر فنی خویش را گارانتی نموده و به شما همشهریان مشهدی این اطمینان را می‌دهد که خدمات ارائه شده از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار باشند.

امانت داری مجموعه بردیران الکترونیک

بردهای الکترونیک و سایر قطعاتی که به صورت امانت بابت تعمیر لباسشویی شما به مجموعه آورده می شود، دارای کد یکتا بوده و بدون هیچ نگرانی برای شما تضمین می کنیم در حفظ و نگهداری لوازم شما تا تعمیرات نهایی کوشا باشیم. رعایت موارد اصولی در هنگام جابه جایی و تعمیرات از اصول مهمی می باشد که در امانت داری لوازم مشتریان خود همواره نظر و تأکید داریم تا کمترین ایراد ظاهری و یا فنی برای لوازم شما ایجاد نشود.

نمایندگی لباسشویی ال جی در مشهد

هفت روز هفته از ساعت 7 تا 23 پاسخگوی شما هستیم.

09152009593

جهت درخواست مشاوره و یا پشتیبانی

تماس با نمایندگی تعمیر لباسشویی در مشهد

بابت تعمیر ماشین لباسشویی خود نگران نباشید.

مدیریت بردیران الکترونیک

تعمیر لباسشویی در مشهد

تخصصی ترین مرکز تعمیر لباسشویی در مشهد و تعمیرات بردهای الکترونیک
  • تست و عیب یابی برد الکترونیک لباسشویی در منزل
  • تعمیر بردهای الکترونیک با گارانتی کتبی حداقل شش ماه بدون قید و شرط
  • استفاده از قطعات اصلی، با کیفیت و تضمین خدمات
بردیران الکترونیک

تعمیر لباسشویی در مشهد با بیش از ده سال ارائه تخصصی تعمیرات همراه شما هستیم

به منظور نهایت رضایت مندی شما از خدمات تعمیر لباسشویی در مشهد و تعمیرات برد آن با دقت و ظرافت اقدام به تعمیر می نماییم تا کمترین تغییرات متوجه دستگاه شده و تا حد امکان لباسشویی و برد را به مانند شرایط اولیه و در بهترین حالت ممکن تحویل دهیم و با اطمینان خاطر بعد از تعمیرات لباسشویی خود از آن استفاده کرده و بی نیاز از خرید دستگاه جدید باشید.

شرایط استفاده از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی مشهد

در صورتی که ماشین لباسشویی شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن اعتبار داشته باشد. می توانید از مزایا و تعهداتی که گلدیران نمایندگی خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی در مشهد در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید. کارشناسان فنی آموزش دیده ما در نهایت دقت و با صبر و حوصله آماده پاسخ گویی سؤالات شما در رابطه با خدمات نمایندگی لباسشویی مشهد می باشند تا بهترین و کوتاه ترین راه حل برای تعمیر و یا سرویس لباسشویی خود را به دست آورید.

تعمیر لباسشویی در مشهد با استفاده از به روز ترین آموزش های شرکت

تکنسین های بردیران با استفاده از به روز ترین آموزه های شرکت معتبر به صورت مقاله و سرویس های راهنمای تعمیر دستگاه آماده ارائه خدمت رسانی به منظور بهترین و کوتاه ترین راه حل برای تعمیر و یا سرویس لباسشویی در مشهد می باشند.

استاندارد های تعمیرات ماشین لباسشویی در مشهد

تعمیرات ماشین لباسشویی در مشهد مستلزم نکات و استانداردهایی برای بدست اوردن بهترین تجربه تعمیر لباسشویی می باشد. به شما این اطمینان خاطر را می دهیم به دلیل تجربه بالا و تخصصی این شرکت تمامی خدمات در بالاترین سطح شرکت انجام می شود.

شماره نمایندگی ماشین لباسشویی در مشهد

برای اطلاع از شماره تلفن نمایندگی لباسشویی در مشهد و استفاده از خدمات تعمیرات در مشهد با شماره های مندرج در سایت و یا از طریق واتساپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ارائه خدمات با کیفیت و با ضمانت به مشتریانمان حاصل بیش از ده سال کار و تجربه تخصصی در بالاترین سطح در ایران می باشد. تیمی جوان، متعهد، تحصیل کرده و به همراه کارشناسان تخصصی تعمیرات بردهای الکترونیک ارائه دهنده بهترین خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی در مشهد می باشند.

سؤالات متداول شما در رابطه با نمایندگی تعمیر لباسشویی در مشهد

با تماس با شماره های مندرج در سایت و یا به صورت آنلاین اطلاعات خود را ثبت کنید، پاسخ خود را به طور کامل دریافت خواهید کرد، قبل مراجعه با شما تماس خواهیم گرفت.

با تماس با شماره های مندرج در سایت و یا همچنین از طریق واتساپ می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این مرکز خدمات مشهد تمامی مدل های لباسشویی تعمیر می شود برای اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

ما خیلی از برندها و بردهای الکترونیک مشتریان و همکاران رو تعمیر می کنیم، جهت مشاهده آخرین نمونه سفارشات تعمیر و آموزش های فنی متنوع از کانال تلگرام بردیران دیدن فرمایید.

بردیران الکترونیک

ایرادات متداول لباسشویی و عیب یابی

در صورتی که دانش لازم و تجربه کافی در خصوص عیب یابی لباسشویی ندارید پیشنهاد می کنیم با کارشناسان ما تماس بگیرید و از کمک افراد متخصص بهره مند شوید. همچنین رعایت اصول ایمنی در هنگام تعمیر الزامی می باشد. در ادامه به بررسی ایرادات لباسشویی و رفع عیب آن می پردازیم.

خاموشی کامل دستگاه

ابتدا پریز را چک کنید.

پیشنهاداتی برای کارکرد بهتر شست و شوی لباس ها و افزایش طول عمر و بهره وری لباسشویی

  • بعد اتمام شست و شو درب لباسشویی را ساعاتی باز گذاشته تا کاملا داخل لباسشویی خشک شود و لاستیک دور درب را خشک کنید (عدم ایجاد کپک و رعایت اصول بهداشتی).
  • از مواد شست و شو دهنده به اندازه مناسب و تعیین شده استفاده کنید نه بیشتر و نه کمتر (استفاده بیش از حد از مواد شست و شو اصطحکاک بین لباس ها را کاهش داده و لباس ها به خوبی شسته نمی شوند همچنین واضح است استفاده کمتر هم نتیجه خوبی نخواهد داشت).
  • بعد اتمام کار در صورت امکان دو شاخه برق لباسشویی خود را از برق خارج کنید (طول عمر بیشتر برد الکترونیک لباسشویی).
  • قبل از انتخاب برنامه دور خشک کن یا همان SPIN را نهایتا روی عدد 800 دور بر دقیقه انتخاب کنید (دورهای بالاتر از 800 سبب لرزش زیاد لباسشویی و همچنین تسریع در خرابی بلبرینگ و کاسه نمد لباسشویی می گردد).
  • بعد اتمام شست و شو لاستیک درب لباسشویی را خشک کنید (دلیل عدم ایجاد لکه در دراز مدت بر روی لاستیک دور درب لباسشویی).

هنوز پاسخ خود را دریافت نکردید، سؤالتون رو در قسمت نظرات بپرسید و جواب خود را از کارشناسان ما بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید