نمایندگی یخچال آرچلیک در مشهد | خدمات مرکزی

5/5

بردیران الکترونیک مرکز خدمات سرویس و تعمیر نمایندگی یخچال آرچلیک در مشهد می باشد. با تماس با شماره های زیر و اعلام خرابی یخچال تا پایان تعمیرات آن همراه شما هستیم.

با استفاده از واتساپ در هر ساعت از شبانه روز می توانید عیب و ایراد یخچال آرچلیک خود را ارسال نموده و از خدمات مشاوره رایگان گروه پشتیبانی تعمیر یخچال آرچلیک بردیران در مشهد، بهره مند شوید. جهت دریافت خدمات حضوری در کمترین زمان ممکن تماس بگیرید. این مرکز دارای واحد تخصصی تعمیرات برد الکترونیک یخچال آرچلیک با ضمانت کتبی حداقل 180 روزه می باشد.

درباره ما (بردیران الکترونیک)

به دنبال خلق بهترین تجربه مشتری مداری در زمینه تعمیرات لوازم خانگی شما هستیم.

بردیران الکترونیک با کسب مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی و الکترونیک به شماره صنفی 0466861 در تمام مناطق مشهد ارائه دهنده خدمات تعمیر می باشد. آدرس شرکت سیدرضی 28 پلاک 10. تمامی خدمات و قطعات این مجموعه دارای ضمانت نامه کتبی و رسمی حداقل 6 ماه با مهر شرکت می باشد.

نمایندگی یخچال آرچلیک در مشهد ارائه دهنده بهترین خدمات (حرفه‏ ای، منصفانه، صادقانه)

بردیران ارائه دهنده تمامی خدمات پس از فروش و سرویس یخچال آرچلیک در مشهد می باشد. این خدمات را در ایران با نام نمایندگی یخچال آرچلیک می شناسیم. تعمیرات تمامی یخچال های ساید بای ساید آرچلیک در مشهد را از ما بخواهید. در هر منطقه از شهر مشهد و حتی حومه شامل طرقبه و شاندیز تکنسین های بردیران همراه و در کنار شما بابت تعمیر یخچال آرچلیک در محل می باشند.

عیب یابی و تعمیرات یخچال و ساید بای ساید آرچلیک خود را با خیال راحت به ما بسپارید.

شماره های تماس
همراه
9579 200 0915
ثابت
0447 3658 051

چرا بردیران الکترونیک را برای خدمات نمایندگی یخچال ساید بای ساید آرچلیک در مشهد انتخاب کنیم؟

مشاوره و عیب یابی تلفنی رایگان و آگاهی کامل از فرایند تعمیر (عیب یابی از راه دور!)

کارشناسان بردیران متخصص نمایندگی یخچال ساید بای ساید آرچلیک در مشهد آماده پاسخ گویی به صورت تلفنی و یا آنلاین برای رفع عیب یخچال ساید بای ساید شما می باشند تا در مرحله ی اول در صورت مشکل جزئی دستگاه اقدام به رفع عیب آن نمایید. در صورت نیاز به حضور تکنسین برای تعمیرات آرچلیک بعد ثبت پذیرش در کمتر از یک روز متخصصین ما بعد هماهنگی با شما آماده حضور و عیب یابی در محل می باشند. با توجه به تجربه بالای پرسنل بردیران با اعلام عیب دستگاه خود می توانید به صورت کامل از جزئیات روند تعمیر یخچال ساید بای ساید از قیمت تا مدت زمان و نحوه ی تعمیر و سایر موارد به صورت کامل آگاه شوید.

تیمی متشکل از تکنسین های متعهد، باتجربه و کارشناسان الکترونیک (تخصص همراه با تعهد)

همواره سعی ما بر این بوده است با بهره گیری از تعمیرکاران متخصص و همچنین متعهد تجربه ی موفق و خوشایندی بابت تعمیرات یخچال ساید بای ساید آرچلیک شما رقم بزنیم. تمامی سرویس کاران آرچلیک این واحد با شرکت مستمر و منظم در کلاس های آموزشی تخصصی مجموعه بردیران آماده تعمیرات تمامی مدل های یخچال ساید بای ساید آرچلیک در مشهد می باشند.

این برند با کسب مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی و الکترونیک به شماره صنفی 0466861 در تمام مناطق شهر مشهد فعالیت می نماید.

پاسخ گویی شفاف و دقیق مراحل تعمیر (مشتری مداری واقعی از گفتار تا عمل!)

قطعا یکی از دغدغه ی مشتریان بعد خرابی یخچال ساید بای ساید آرچلیک این می باشد که حدود هزینه و مدت زمان تعمیرات به چه صورتی می باشد؟ و یا این که یخچال ساید بای ساید ارزش تعمیرات دارد؟ بله ، پاسخ دقیق تر خود را با اعلام نوع دستگاه می توانید به صورت تلفنی از کارشناسان ما دریافت کنید. اعتقاد داریم از مسلم ترین حقوق مشتری قبل سفارش تعمیرات آگاهی کامل و شفاف از قیمت و شرایط دقیق تعمیر می باشد تا در حین انجام کار در عمل انجام شده قرار نگیرند. تمامی موارد شامل قیمت، مدت زمان، نحوه تعمیرات و گارانتی خدمات انجام شده به صورت شفاف به شما اعلام شده و از ابتدا سفارش تعمیر تا پایان تعمیرات بر عهد و قول قرار و صحبت اولیه خود با شما هستیم.

تعمیرات برد به صورت مستقیم و بدون واسطه (کاهش قیمت ها، افزایش سرعت و تضمین کیفیت)

اگر برد یخچال ساید بای ساید آرچلیک شما آسیب دیده باشد تمامی تعمیرات آن به صورت کاملا تخصصی در واحد تعمیرات برد این مرکز به سرپرستی کارشناس الکترونیک انجام می پذیرد. با توجه به تجربه چندین سال و تعمیرات برد یخچال ساید بای ساید آرچلیک سفارش مشتریان و همکاران و سایر نمایندگی های منتخب آرچلیک در سرتاسر ایران و نه تنها در مشهد. و استفاده از قطعات اورجینال به شما به طور قطع و یقین تضمین می دهیم برد تعمیر شده در مجموعه بردیران به مانند بردی نو و آکبند برای شما قابل استفاده خواهد بود.

هزینه های منصفانه و مشخص

تمامی قیمت ها مشخص و مقطوع بوده و از ابتدای عیب یابی و تا انتهای تعمیرات ثابت می باشد. باور ما بر این است قبل انجام کار مشتری باید از تمام ابعاد کار به صورت کامل آگاه باشد و این آگاهی فقط با تجربه و تخصص بالای پرسنل بردیران برای مشتری قابل بیان می باشد. هزینه ی خدمات بعد پایان کار و رضایت کامل شما از نحوه ی تعمیرات دریافت خواهد شد.

تامین و تضمین اصالت قطعات مورد استفاده ، ارائه فاکتور و گارانتی کتبی خدمات

تمامی قطعات مورد استفاده در بردیران الکترونیک اصلی و فابریک شرکتی بوده و بدون هیچ قید و شرطی دارای گارانتی معتبر و کتبی می باشند. مدیریت بردیران به سبب اطمینان از عملکرد کارشناسان خود و قطعات مصرفی و همچنین نحوه ی تعمیرات برد آرچلیک، تمامی عملیات اجرا شده به دست کادر فنی خویش را گارانتی می نماید. و به شما همشهریان مشهدی این اطمینان را می‌دهد که خدمات ارائه شده از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار باشند.

امانت داری مجموعه بردیران الکترونیک

بردهای الکترونیک و سایر قطعاتی که به صورت امانت بابت تعمیر یخچال ساید بای ساید آرچلیک شما به مجموعه آورده می شود دارای کد یکتا بوده و بدون هیچ نگرانی برای شما تضمین می کنیم در حفظ و نگه داری لوازم شما تا تعمیرات نهایی کوشا باشیم. رعایت موارد اصولی در هنگام جابه جایی و تعمیرات از اصول مهمی می باشد که در امانت داری لوازم مشتریان خود همواره نظر و تاکید داریم تا کمترین ایراد ظاهری و یا فنی برای لوازم شما ایجاد نشود.

هر روز ساعت 7 الی 23 پاسخ‌گوی شما هستیم.

09152009579

جهت درخواست مشاوره و یا پشتیبانی

تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید آرچلیک در مشهد

برند آرچلیک یکی از بهترین برند های بازار ایران به سفارش کشور ترکیه می باشد.

مدیریت بردیران الکترونیک

تعمیر یخچال آرچلیک در مشهد

تخصصی ترین مرکز تعمیر یخچال و ساید بای ساید آرچلیک و تعمیرات بردهای الکترونیک
  • تست و عیب یابی برد الکترونیک یخچال در منزل
  • تعمیر بردهای الکترونیک با گارانتی کتبی حداقل شش ماه بدون قید و شرط
  • استفاده از قطعات اصلی، با کیفیت و تضمین خدمات
بردیران الکترونیک

با بیش از ده سال ارائه تخصصی تعمیرات یخچال ساید بای ساید آرچلیک مشهد همراه شما هستیم

در هنگام تعمیر یخچال ساید بای ساید آرچلیک و همچنین تعمیرات برد آن با دقت و ظرافت خاصی سعی بر این داریم که کمترین تغییرات متوجه دستگاه شده و تا حد امکان دستگاه و برد را به مانند شرایط اولیه و در بهترین حالت ممکن تحویل دهیم. و با اطمینان خاطر بعد از تعمیرات یخچال ساید بای ساید آرچلیک خود از آن استفاده کرده و بی نیاز از خرید دستگاه جدید باشید.

شرایط استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید آرچلیک مشهد

در صورتی که یخچال ساید بای ساید آرچلیک شما دارای برگه ی گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن اعتبار داشته باشد. می توانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی یخچال ساید بای ساید آرچلیک در مشهد در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید. کارشناسان فنی آموزش دیده ما در نهایت دقت و با صبر و حوصله آماده پاسخ گویی سوالات شما در رابطه با خدمات نمایندگی یخچال ساید بای ساید آرچلیک مشهد می باشند. تا بهترین و کوتاه ترین راه حل برای تعمیر و یا سرویس یخچال آرچلیک خود را به دست آورید.

ارائه خدمات با کیفیت و با ضمانت به مشتریانمان حاصل بیش از ده سال کار و تجربه تخصصی در بالاترین سطح در ایران می باشد. تیمی جوان، متعهد، تحصیل کرده و به همراه کارشناسان تخصصی تعمیرات بردهای الکترونیک ارائه دهنده بهترین خدمات نمایندگی یخچال ساید با ساید آرچلیک مشهد می باشند.

سوالات متداول شما در رابطه با تعمیرات یخچال و ساید بای ساید آرچلیک در مشهد

پاسخ به این سوال ساده نیست با توجه به تنوع و ایرادات مختلفی که پیش می آید، با تماس با شماره های پشتیبانی مندرج در سایت و اعلام عیب و نوع یخچال ساید بای ساید پاسخ خود را به صورت کامل دریافت نمایید.

با تماس با شماره های مندرج در سایت و ثبت پذیرش تعمیرات و یا همچنین ارسال اطلاعات از طریق واتساپ می توانید با ما در ارتباط باشید. و درخواست تعمیر یخچال ساید بای ساید خود را ثبت کنید.

در این مرکز تمامی مدل های یخچال ساید بای ساید تمام اتوماتیک درب از جلو تعمیر می شود.

ما خیلی از برندها و بردهای الکترونیک مشتریان و همکاران رو تعمیر می کنیم، جهت مشاهده آخرین نمونه سفارشات تعمیر و آموزش های فنی متنوع از کانال تلگرام بردیران دیدن فرمایید.

بردیران الکترونیک

ایرادات متداول یخچال ساید بای ساید آرچلیک و عیب یابی

در صورتی که دانش لازم و تجربه ی کافی در خصوص عیب یابی یخچال ساید بای ساید ندارید پیشنهاد می کنیم با کارشناسان ما تماس بگیرید و از کمک افراد متخصص بهره مند شوید. همچنین رعایت اصول ایمنی در هنگام تعمیر الزامی می باشد. در ادامه به بررسی ایرادات یخچال ساید بای ساید آرچلیک و رفع عیب آن می پردازیم.

خاموش شدن نمایشگر و برد الکترونیک

یکی از ایرادات رایج یخچال ساید بای ساید آرچلیک خاموش شدن نمایشگر آن می باشد. لذا قبل از تعمیر باید از دلیل آن مطلع شد و ایراد آن را برطرف کرد. سپس اقدام به تعمیر برد الکترونیک دستگاه نمود.

عدم دیفراست یا برفک زدایی و برفک زدن اواپراتور

معمولا به دلیل خرابی برد الکترونیک یا یکی از اجزای سیستم دیفراست ساید مانند سنسور دما، فیوز حرارتی و یا المنت این اتفاق رخ می دهد.

عدم روشن شدن کمپرسور خطی یا اینورتر ساید بای ساید آرچلیک و عدم سرمایش دستگاه

نحوه تست و عیب یابی برد اینورتر و کمپرسور خطی آرچلیک که معمولا دارای ضمانت 10 سال می باشد. بسیار تخصصی و مستلزم تجهیزات و تجربه خاص خود می باشد شروع دردسر بزرگ تازه بعد از عیب یابی می باشد. چرا که برد اینورتر و کمپرسور آرچلیک بسیار کم یاب و یا پر هزینه می باشد و همچنین ممکن است مدت زمان زیادی منتظر تامین قطعه بمانید. اما خبر خوب این است که ما این مشکل را در کمتر از نصف روز حل کرده ایم.

ارور

توضیح ارور

کمپرسور اینورتر یخچال ساید بای ساید آرچلیک چیست؟ نحوه ی عیب یابی آن چگونه است؟ آیا با وجود تحریم ها برد کمپرسور اینورتر و موتور آن را می توان تهیه کرد؟ پیشنهاد می کنیم ادامه مطلب زیر را دنبال کنید.

در ساید بای ساید های اسنوا که از تکنولوژی جدید اینورتر بهره می برند دیگر مثل گذشته از کمپرسور های 220 وت جریان متناوب یا همان ac استفاده نمی شود. بلکه از انواع کمپرسور های خطی پیستونی bldc استفاده می شود.

از مهمترین مزایای این مدل موتور می توان مصرف برق کمتر، عدم جریان کشی در لحظه اولیه راه اندازی و استارت موتور، قابلیت کنترل دور موتور و نویز و صدای کمتر اشاره کرد و اما از معایب آن در کشور خودمان ایران می توان تامین سخت قطعات عیب یابی پیچیده اشاره کرد.

سیستمی که باعث ایجاد سرمایش در یخچال ساید بای ساید می شود سیکل تبرید نام دارد که شامل کمپرسور، مبرد، کندانسور، اواپراتور، لوله مویین و شیربرقی سه راهه در بعضی مدل ها می باشد. ایرادات رایج سیکل تبرید می توان به سوختن و اتصالی سیم پیچ کمپرسور، کاهش کمپرس کمپرسور یا موتور، نشتی گاز از قسمت لوله های دور درب ساید بای ساید، نشتی و یا کیپی لوله مویین، نشتی گاز از کندانسور و یا نشتی گاز از اواپراتور ساید اشاره کرد.

قطعات پر مصرف یخچال ساید بای ساید آرچلیک

موتور فن اواپراتور فریزر
فن فریزر ساید آرچلیک دارای دور های متغییر و کیفیت های متفاوتی در بازار می باشد. تمامی قطعات واحد فروش و تامین قطعات بردیران کیفیت و اصالت قطعات را تضمین می کند.
ترموفیوز یا فیوز حرارتی اواپراتور فریزر
این فیوز حرارتی در صورتی که بنا به هر دلیلی برد الکترونیک فرمان قطع برق به المنت را صادر نکند و محیط بیش از حد گرم شود می سوزد و چون به صورت سری در مسیر المنت قرار دارد برق ورودی المنت قطع می شود.
قالب یخساز
معمولا به دلیل فشر و انعطاف بیش از حدی که به قالب یخساز ساید وارد می شود سبب خرابی و آبریزی قسمت فریزر ساید آرچلیک می شود.
سنسور ها
سنسور ها یکی از موارد پر مصرف در ساید آرچلیک بوده که اصالت و شرکتی بودن آن در طول عمر و خراب نشدن سایر قطعات ساید به دلیل اختلال در مکانیزم دستگاه بسیار مهم می باشد.

شرایط و نحوه نصب یخچال ساید بای ساید آرچلیک

از قرار دادن دستگاه در معرض نور مستقیم خورشید و کنار اجاق گاز و… خودداری کنید. برای اطمینان از گردش هوای اطراف ساید حداقل فاصله 10 سانتی متر از پشت و کناره های ساید از سایر لوازم را رعایت کنید. برای عملکرد صحیح یخساز به فشار آب 147 تا 834 کیلو پاسکال (یعنی یک فنجان 180 سی سی در سه ثانیه پر شود) نیاز داریم. در صورت امکان طول شیلنگ کمتر از 8 متر باشد. دستگاه را تراز کنید. درب ها تنظیم شود. فیلتر آب ساید بای ساید حایر خود را هر 6 ماه تا یکسال حداقل یکبار حتما تعویض کنید.
سایر خدمات تعمیر تحت پوشش این مرکز

پیشنهاداتی برای افزایش بازده یخچال ساید بای ساید آرچلیک و ماندگاری مواد غذایی

  • از گذاشتن مواد غذایی داغ داخل یخچال و ساید جدا خودداری فرمایید.
  • بهترین دمای توصیه شده یخچال 3 یا 4 درجه سانتی گراد و فریزر منفی 18 درجه سانتی گراد می باشد.
  • حداقل سالی یکبار قسمت موتور یا همان کمپرسور و کندانسور یخچال سرویس شود.
  • بهتر است درب یخچال و فریزر را به مدت طولانی باز نگذارید.
  • در صورتی که با پیغام خطا بر روی نمایشگر مواجهه شدید حتما با تلفن خدمات پس از فروش مندرج در سایت تماس بگیرید.

هنوز پاسخ خود را دریافت نکردید ، سوالتون رو در قسمت نظرات بپرسید و جواب خود را از کارشناسان ما بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید